GTA 5 Trainer

GTA 5 Trainer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31,381
  • DOSYA BOYUTU 1.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LinGon

GTA 5 Trainer, çeşitli GTA 5 hilelerini bir araya toplayan bir hile programıdır

NOT: GTA 5 Trainer resmi bir GTA 5 oyun modu olmadığı için GTA 5 sunucularından banlanmanıza neden olabilir. Bu nedenle GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz GTA 5 Trainer'ı kullanmamanızı öneririz. Olası problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

GTA 5 Trainer oyunun 1.01 Steam versiyonu ile uyumludur.

GTA 5 Trainer farklı GTA 5 hilelerini bir araya toplayan ve GTA 5'i daha rahat bir şekilde oynamanıza yardımcı olan bir trainer dosyasıdır.

LinGon tarafından geliştirilen bu GTA 5 PC hileleri oyundaki birçok ayarı değiştirmenize yardımcı oluyor. GTA 5 Trainer ile ölümsüz olabilir, sınırsız kurşuna, oksijene, staminaya sahip olabilir, sınırsız para elde edebilir, şarjör değiştirme derdinden kurtulabilir, süper hızlı hareket edebilir, polislerin peşinizi bırakmasını sağlayabilir, kahramanlarınızın süper yeteneklerini sınırsız süreyle kullanabilir, araçların patlamamasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanında ışınlanma gibi eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

GTA 5 içerisinde trainera ihtiyaç duymadan da hile yapılabiliyor; fakat bu hileler görevler dışında ve belirli bir süreyle aktifleştirilebiliyor. GTA 5 Trainer ile hem görevler sırasında hile yapabiliyor, hem de sınırsız süreyle bu hileleri aktif tutabiliyorsunuz.