GTA 5 Superhero Mod

GTA 5 Superhero Mod

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,145
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LinGon

GTA 5 Superhero Mod ile oyunda kahramanlarınız süper yetenekler kazanmakta

NOT: GTA 5 Superhero Mod yayından kaldırılmıştır, bu nedenle bu içeriği indirmek artık mümkün değildir. Alternatif GTA 5 modlarına bu sayfa üzerinden göz atabilirsiniz:

En İyi 10 GTA 5 Modu

GTA 5 Superhero Mod oyunun 1.0.335.2 Steam versiyonu ile uyumludur.

GTA 5 Superhero Mod eğer GTA 5'i daha farklı be ilginç bir şekilde oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir trainer dosyası.

İçerisinde GTA 5 PC hileleri de yer alan GTA 5 Superhero Mod kahramanınızı ölümsüz yapma, sınırsız mermi ve para sahibi olma, oksijen ve stamina değerlerini limitsiz yapma gibi konularda oyunculara yardımcı oluyor. GTA 5 hilelerinin haricinde bu GTA 5 trainer dosyası kahramanlarınıza çılgın güçler kazandırıyor. GTA 5 Superhero Mod ile mega zıplama, uçma ve gökyüzünden dalış yapma, süper güçlü yumruk atma ve düşmanlarınızı gökyüzüne fırlatma, hava durumunu değiştirme, ışınlanma gibi yeteneklere sahip olabilirsiniz.

GTA 5 Superhero Mod içerisinde yer alan hileler ve süper yetenekler klavye kısayollarıyla aktifleştirilebilmekte. Bu trainer dosyası oyunun tek kişilik senaryo modu düşünülerek geliştirilmiştir ve oyunun online modunda kullanılması tavsiye edilmemektedir.