OGame Speedsim

OGame Speedsim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,464
  • DOSYA BOYUTU 0.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici nicohoeft

OGame Speedsim sayesinde OGame oynarken tüm savaş hesaplamalarını hızlı bir şekilde önceden gerçekleştirebiliyorsunuz.

OGame Speedsim programı, uzun yıllardır hem ülkemizde hem de dünyada severek oynanan OGame için hazırlanmış bir OGame simülatörü olarak karşımıza çıktı ve oyundaki savaşlara girmeden önce tüm olasılıkları kolayca hesaplayabilmeniz ve sonuçları görebilmeniz için tüm araçları sunuyor diyebilirim.

Normalde OGame oynarken maalesef karşımızdaki kişinin gücünü bilsek dahi sonucu tahmin etmemiz oldukça zor olabiliyor. Kimin ne kadar kayıp vereceği, bir ay oluşup oluşmayacağı ve pek çok diğer değerli bilgi maalesef oyun içerisinden erişilebilir değil ve OGame Speedsim bu işi tam anlamıyla bir çocuk oyuncağı haline getiriyor.

OGame savaş simülatörü arayanlar ve OGame savaş hesaplama işlemlerini bir dakikadan daha kısa sürede bitirmek isteyenlerin beğeneceğine inandığım uygulama, sizden sadece sizin ve karşı tarafın donanma bilgilerini, bir de teknoloji düzeyi verilerini talep ediyor.

Kendi donanmanız ve bilgilerinizi her defasında yeniden girmenize de gerek yok. Zira programın profil kaydetme özelliği sayesinde elinizdeki bilgileri saklayabiliyor, değişiklik gerçekleştirmek isterseniz onu da sorunsuzca tamamlayabiliyor ve ardından yeniden kaydedebiliyorsunuz.

Savaş raporlarının da oldukça detaylı olması sayesinde uygulamanın OGame hesaplayıcılar arasında en güzel sonuçları verenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Tamamen doğru sonuçlar veren ve herhangi bir eksikliği bulunmayan OGame Speedsim'i indirerek oyundaki rakiplerinize karşı büyük bir avantaj da elde edebiliyorsunuz.

OGame'de her zaman başarı elde etmek ve hem kayıplarınızın hem de kazançlarınızın hesabını tutmak istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim. OGame'i hala oynamadıysanız tabii ki denemeyi de unutmayın. Aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.