Gülşen - Şarkıları Bulmaca

Gülşen - Şarkıları Bulmaca

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Songs & Quizzes

Gülşen - Şarkıları Bulmaca, son şarkısı Dan Dan'la yaza damga vuran Gülşen'in şarkı sözleri ile oynayacağınız bir Android şarkı sözü oyunu.

Gülşen - Şarkıları Bulmaca, güzel, seksi ve popüler şarkıcı Gülşen'in şarkı sözlerini doğru şekilde tamamlamanız gereken ücretsiz bir Android müzik oyunu. Gülşen hayranlarına özel olarak geliştirilen bu oyunda Gülşen'in en popüler şarkılarını bulabilirsiniz fakat şarkıların sözlerinde bazı kelimeler eksik şekilde ekrana yansıyor ve sizin bu eksikleri seçeneklerden bularak tamamlamak göreviniz.

Arkadaşlarınızla aynı ortamdayken birlikte oynayabileceğiniz oyunda kimin Gülşen'i daha çok sevdiğini ve şarkılarını ezbere bildiğini görebilirsiniz. Oynarken son derece keyif veren bu oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulması ise en büyük artılarından bir tanesi. Diğer yandan oyunun grafik kalitesi de oldukça iyi.

Şarkı sözlerindeki eksiklikleri altta yer alan seçeneklerden birini belirleyerek tamamlamanız gereken oyun sayesinde ister yalnız başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakir geçirmek mümkün.