Just Dance Now

Just Dance Now

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,760
  • DOSYA BOYUTU 27.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UbiSoft Entertainment

Just Dance Now, Dünya'nın bir numaralı dans oyunlarından birisi olarak mobil uygulama dünyasına adım atan yeni ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Ubisoft'un Dünya genelinde çok sevilen ve arkadaşlarınız ile birlikte mükemmel vakit geçirmenizi sağlayan oyunlarından bir tanesi olan Just Dance Now'ın Android uygulaması yayınlandı. Kendine özel kontrok mekanizması ile oynanan oyunun mobil versiyonunda Android telefonlarınızı hareketleirnizi algılaması için kullanıyorsunuz.

Oyunda yapmanız gereken seçeceğiniz müzik ile ekranda dans eden karakterleri takip ederek onların yaptıklarını yapmak. Karakterlerin hareketlerini ne kadar iyiy yaparsanız aldığınız puan aynı oranda artmaktadır.

Oyunu oynayabilmek için www.justdancenow.com sitesine girerek bağlantılı ekran karşısında Android cihazınız ile bulunmanız gerekiyor. Ayrıca telefonunuzu sağ elinizde tutmanız gerekmektedir. Oyuncu sayısı sınırlaması olmayan oyunu dilerseniz kalabalık arkadaş grupları ile birlikte oynayarak çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Tabi tek başınıza oynamakta mümkün.

Uygulama ile birlikte sunulan ücretsiz şarkılar kategorisinden dilediğiniz şarkıyı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Fakat ücretsiz şarkılardan önce videolu reklamlar gösterilmektedir. Dilerseniz VIP üyelik satın alarak tüm popüler şarkılar eşliğinde dans edebiliyorsunuz.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi ise DanceCam'i kullanarak dans eden arkadaşlarınızın dans görüntülerini kaydedebiliyor olmanız. Ayrıca sosyal medya entegrasyonlarını kullanarak arkadaşlarınızı performanslarını izleyebilir ve kendi videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Eğer evinizde akıllı televizyon bulunuyorsa, siteye bağlandığınız cihazı bu ekrana bağlayarak büyük ekran televizyon karşısında oyunu oynayabilirsiniz. Her türlü keyifli bir oyun olan Just Dance Now, bu şekilde daha keyifli hale gelecektir.

Uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile çılgınlar gibi dans edebilirsiniz. Dans konusunda başarılı değilseniz çekinmenize gerek yok. Çünkü bu oyun sayesinde bir süre sonra siz de alışacak ve dans etme konusunda kendinizi geliştireceksiniz.

Turuncu Levye üzerindeki Just Dance Now için hazırlanan ilk 8 dakika videosunda Enis'in nasıl kıvırdığını görmek ve oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için TIKLAYINIZ!