Gun & Blood

Gun & Blood

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 539
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Gun & Blood heyecan dolu bir FPS oyunudur

Eğer FPS oyunlarını ve bol aksiyonu ve adrenalini seviyorsanız Gun & Blood olduça hoşunuza gidecek bir Android oyunudur.

Ücretisz olarak oynayabileceğiniz FPS oyununda özel kuvvetlere mensup üstün yetenekli bir askeri kontrol ediyoruz. Teröristler dünya genelinde insanlara korku ve ölüm yaymaktadır. Artık birinin teröristlere bir dur demesi ve masum insanları koruması gerekmektedir. Bu kişi bizden başka birisi değildir. Bu onurlu görevimizde bütün zorlukları göze almalı ve taviz vermeden amacımıza hizmet etmeliyiz.

Gun & Blood'da karşımızı çıkan teröristlere nişan almalı ve zaman kaybetmeden birer birer öldürmeliyiz. Oyunun güzel grafikleri yine aynı kalitede müzikler ve ses efektleri ile birleşmektedir. Kolay olan kontrol ve hedef alma sistemi ile oyun çoğu kullanıcı tarafından rahatça oynanabilmektedir.

Gun & Blood'da birçok farklı düşmanla karşılaşmaktayız. Bunun yanında kuvvetli bölümsonu canavarlarını yenmeli ve bölümleri geçmeliyiz. Bu görevimizde ise yalnız değiliz. Oyunda Desert Eagle'dan Kalaşnikof AK-47'a kadar birçok farklı silah seçeneği bizleri beklemekte. Bu silahları güçlendirebilmek, 100'den fazla ekipman seçeneğiyle donatabilmek de elimizde. Bu sayede daha güçlü düşmanlarla daha kolay bir şekilde mücadele edebiliyoruz.

Gun & Blood bize yeteneklerimizi test edebileceğimiz 4 farklı mekan, 2 farklı oyun modu ve 80'den fazla bölüm sunmaktadır.