Gun Zombie 2

Gun Zombie 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 237
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Games Inc.

Gun Zombie 2, FPS türünde bir aksiyon oyunudur

Gun Zombie 2 oyunculara bolca aksiyon ve gerilim sunmayı amaçlayan FPS türünde bir mobil zombi oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gun Zombie 2'de herşey terk edilmiş bir şehirde büyük bir patlama ile başlıyor. Bu patlama sonucu etrafa kana susamış zombiler yayılmaya başlıyor. Biz ise bu zombilerin neden ortaya çıktığını araştıran ve sorunun kaynağına inmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu iş için korkunç zombilerle yüzleşmemiz ve onları birer birer yok ederek kaynaklarına doğru ilerlememiz gerekiyor.

Gun Zombie 2'de kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Temel amacımız ise zombilerin bizi ısırmasına izin vermeden hepsini yok etmek. Bu iş için kolay dokunmatik karakterlerden yararlanabiliyoruz. 150'nin üzerinde bölümün yer aldığı oyunda zindan sistemi de yer alıyor. Bu zindanlara girerek bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşebiliyoruz. 20 civarında gerçekçi silah seçeneğinin yer aldığı oyunda görsel olarak tatmin edici bir grafik kalitesi mevcut.

Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Gun Zombie 2'yi deneyebilirsiniz.