Hanso Converter

Hanso Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 146
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Hanso Converter, kullanıcıların farklı ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilecekleri gelişmiş bir ses dönüştürme programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Format Dönüştürücüler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Gelişmiş bir ses programı olan Hanso Converter ile ses CD'lerini bilgisayarınıza kaydedebilir ve farklı ses formatları arasında format dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Program popüler ses formatları arasında yer alan MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC, Bonk ve FLAC uzantılı ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini yapmanıza olanak sağlar.

Oldukça şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Farklı formatlardaki sesleri kendi seçimleri doğrultusunda dönüştürme şansını kullanıcılara sunan Hanso Converter ile taşınabilir cihazlarınız üzerinde oynatabileceğiniz şekilde ses dosyalarınızı hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Toplu dönüştürme işlemini destekleyen program, ayrıca çalma listesi dosyalarını açma ve müzik CD'lerini dönüştürme sırasında ID3 etiketlerini CDDB veritabanı üzerinden çekme gibi ekstra özellikleri de kullanıcılara sunmaktadır.

İçerisinde yer alan dahili medya oynatıcı ile dönüştürme öncesinde ve sonrasında ses dosyalarını dinlemenize de olanak sağlayan Hanso Converter, gelişmiş ses dönüştürme seçenekleri ile kullanıcılara oldukça özelleştirilebilir bir ses formatı dönüştürme seçeneği sunar.

Farklı ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde dönüştürmenize olanak sağlayan Hanso Converter'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Hanso Converter ücretsiz bir yazılım olmasına karşın reklam destekli kurulum ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumları için karşınıza gelen tekliflere dikkat ediniz.