HappyTime Video Converter

HappyTime Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 471
  • DOSYA BOYUTU 11.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Happytimesoft

Video ve ses dosyalarınızın formatlarını dönüştürmek ve basit düzenleme işlemleri yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

HappyTime Video Converter programı, en kolay yoldan video ve ses dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin kullanabilecekleri sade ve ücretsiz bir program. Dönüştürme yapmadan önce size gereken tüm bilgileri vermesi ve aynı zamanda adımların anlaşılır şekilde düzenlenmiş olması nedeniyle beğeneceğiniz bir video dönüştürücü olduğunu söylemek mümkün.

İlk olarak dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçmeniz gerekiyor ve daha sonra çıktı formatını belirlemenizin ardından hemen video dönüştürme işlemine başlayabiliyorsunuz. Bunun yanında, bazı temel video düzenleme yetenekleri de programla birlikte geliyor. Bunlar arasında videoyu kırpma, toplam süresini değiştirme, oran orantısını değiştirme, parlaklığını, kontrastını ve renk doygunluğunu ayarlama, yönünü döndürme gibi basit ancak uğraştırıcı işlemleri kolay arayüzünü kullanarak bir kaç adımda tamamlayabiliyorsunuz.

Eğer çıktı dosyalarının üzerinde kendi watermark yani damganız olmasını ve videoda çalıntıların önlenmesini istiyorsanız bunu gerçekleştirmek de bir o kadar kolay. Damganızı istediğiniz renk, boyut, yazı tipi ve şeffaflık ayarı ile video üzerine basabilirsiniz. Birden fazla şarkıyı ya da video dosyasını tek bir dosyada bir araya getirmek de HappyTime Video Converter ile mümkün. Farkedebileceğiniz gibi ücretsiz olarak pek çok faydalı özellik sunan programı denemeden geçmemenizi öneriyorum.