Hopeless Land

Hopeless Land

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,938
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HERO Game

Fortnite, PUBG benzeri battle royale oyunu

Hopeless Land: Fight for Survival, PUBG, Fortnite vb. battle royale oyunlarını sevenlere tavsiye edeceğim, gerek grafikleri gerekse de oynanış dinamikleriyle kalitesini ortaya koyan bir mobil oyun. Android platformuna özel çıkış yapan oyunda ıssız bir adaya iniş yapıyor ve 100’ün üzerinde oyuncu arasından sağ kalmaya çalışıyorsunuz. Hayatta kalma mücadelesi vermeye hazır mısınız?

Tüm Android telefon/tabletlerde oynanabilen, milyonlarca kez indirilmiş bir online hayatta kalma temelli battle royale oyunundan bahsediyorum. Mobil cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda ister tek ister takımınızla birlikte hareket ederek adanın sağ kalanları arasında olmaya çalışıyorsunuz. Takım oyunu, harika strateji ve elinizin altında onlarca silah… Hepsini birleştirirseniz güvenli bölgeye ulaşabilirsiniz. Bu arada sadece karada sıradan silahlarla kendinizi korumuyor veya öldürmüyorsunuz; helikoptere binip takım arkadaşlarınıza yukarıdan destek verme şansına da sahipsiniz. Unutmadan, oyun içinde arkadaşlarınızla iletişime geçip tam bir takım oyunu çıkartabiliyorsunuz.

Grafiklerinin yanında basit kontrol sistemi, daha da önemlisi düşük seviyede mobil cihazlarda da çalışabilmesiyle öne çıkan battle royale oyunu Hopeless Land’i tavsiye ederim.