HTC Power To Give

HTC Power To Give

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 157
  • DOSYA BOYUTU 4.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HTC Corporation

HTC Power To Give, insanlığa ve bilimsel araştırmalara yardımcı olmak için Android akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz iyi düşünülerek hazırlanmış bir uygulamadır.

Günümüzde kullanımda olan milyarlarca akıllı telefon olduğu bir gerçek. Tüm bu cihazların işlemci gücünü kombine olarak kullanmak, hem bilimsel araştırmalar hem de insanlık için devrim niteliğinde büyük bir katkı sağlayabilir. Sonuç olarak bu noktada yapılması gereken hep birlikte çalışmak.

HTC Power To Give'i akıllı telefonlarınız üzerine yükleyerek, dünya üzerinde gerçekleştirilen tüm büyük araştırmalar üzerinde sizin de bir katkınız olduğunu bileceksiniz. Kanser tedavisi, AIDS tedavisi veya Alzheimer hastalığının tedavisinden tutun da iklim değişikliğini anlamak veya uzay girişimlerine kadar her araştırma ve konu hakkında, bilim adamlarına ve insanlığa yardımcı olabilirsiniz. Tüm bunlar parmaklarınızın ucunda.

HTC Power To Give uygulamasını mobil cihazlarınız üzerine indirerek yükledikten sonra; akıllı telefonlarınız Wi-Fi aracılığıyla internete bağlıyken her şarja taktığınızda kendi seçmiş olduğunuz bir araştırma alanında küresel bir projenin parçası olacaktır ve sahip olduğu işlemci gücüyle bu araştırmalar sırasında kullanılacaktır.

Tıbbi, çevresel, bilimsel ve daha birçok proje HTC Power To Give uygulaması ve sizin sayenizde çok daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşacak. Yüzlerce yıl sürebilecek olan projelerin çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olmak ve geleceğe bir katkıda bulunmak istiyorsanız, HTC tarafından geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulamayı mutlaka Android cihazlarınız üzerine yüklemenizi öneririm.

Sizin de yardımınızla uygulamanın kullanımı inanılmaz büyük sayılara ulaşabilir ve geleceği şekillendirme konusunda bir pay sahibi olabilirsiniz.