I Hate My Job

I Hate My Job

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Devious Gamers

I Hate My Job mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

I Hate My Job iş hayatınızda yaşadığınız stresi atmanız için ilaç olabilecek bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan I Hate My Job'da hepimizin başına gelebilecek bir senaryo bulunmakta. Oyunda süpermarkette çalışan bir kasiyerin yerine geçiyoruz. İş yükünün bir hayli yüksek olduğu süpermarkette bir yandan müşteriler bizi sıkıştırırken bir yandan da patron bize bağırıp çağırıyor. Doğal olarak biz de cinnet geçiriyoruz ve elimize ne geçerse sağa sola fırlatmaya başlıyoruz.

I Hate My Job oynanış olarak FPS veya TPS oyunlarına benzeyen bir yapıya sahip. Oyunda yapmamız gereken şey kasa bandına koyulan ürünleri alarak müşterilere nişan almak ve onları vurmak. Bu işi yaparken patronumuz da işe dahil oluyor ve bölüm sonu canavarı gibi patronumuzla savaşıyoruz.

I Hate My Job içinde farklı bölümler yer alıyor ve bu bölümlerde farklı hedefleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bölümleri geçtikçe yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz ve süpermarkette kaos yaratabilmek için yeni araçlara sahip olabiliyoruz.