Implosion

Implosion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 307
  • DOSYA BOYUTU 1126.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rayark Inc.

Implosion hack and slash dinamiklerine sahip olan bir mobil rol yapma oyunu

Implosion eğer Diablo tarzındaki aksiyon RPG oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu rol yapma oyunu bilim kurgu türünde bir hikayeye sahip. Uzak bir gelecekte geçen oyunda insan neslinin yok olmaya yüz tuttuğu bir döneme konuk oluyoruz. Dünya, yabancı ırklar tarafından istila edilmiştir. Aradan geçen 20 yılın ardından insanoğlu yaşayacak yer bulmakta güçlük çekmeye başlamış ve neslini devam ettirememe tehlikesiyle yüzleşmiştir. İnsanoğlunun kendini koruyabilmesi için elinde tek bir silah klamıştır; o da insaları birer savaş robotuna çeviren özel savaş zırhlarıdır. Biz bu savaş zırhlarını kullanarak insanoğlu neslini kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve maceraya dahil oluıyoruz.

Implosion oldukça yüksek kaliteli grafikleriyle öne çıkan bir rol yapma oyunu. Gerçek zamanlı savaş sistemine yer verilen oyunda hack and slash dinamikleri mevcut. Oyunda savaş sistemi oldukça akıcı ve savaşlar yoğun aksiyona sahip. Oyunun kaliteli grafikleri yine aynı kalitesini koruyan seslendirmeler ve ses efektleriyle tamamlanıyor.

Implosion'da görevleri geçtikçe tecrübe puanı kazanabiliyor, kahramanınızı geliştirebiliyor ve yeni yetenekler öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde yüzlerce silah seçeneği yer alıyor. Oyunun ücretsiz versiyonunda oyunun ilk 6 bölümünü oynayabiliyorsunuz. Geriye kalan bölümlerin kilidini uygulama içi satın alma yoluyla açabiliyorsunuz.