İngilizce Gramer Kitabım

İngilizce Gramer Kitabım

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,460
  • DOSYA BOYUTU 2.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tahir hoca

Android cihazlarınız için İngilizce gramer öğrenme uygulamasıdır.

İngilizce öğrenmek günümüzde insanlar için çok büyük gereklilik haline geldi. Fakat genel olarak gündelik İngilizce'yi öğrenmek insanlar için daha çok ön plana çıkıyor. Haksız bir durum da sayılmaz aslında. Fakat yine de İngilizce gramer öğrenmek de hayatınızın bazı dönemlerinde işinize yarayacak bir durum olabilir.

İşte İngilizce Gramer Kitabım bu aşamada devreye giriyor. Bildiğiniz gibi marketlerde düzgün Türk yapımı ve Türkçe anlatımlı İngilizce öğrenme uygulaması bulmak çok zor. Bu uygulama, düzgün ve başarılı olanlardan diyebilirim.

Temel seviyeden başlayıp ileri seviyelere kadar bütün konular kapsamlı bir şekilde uygulamada anlatılıyor. Üstelik bütün konular Türkçe açıklamalı ve sistematik bir şekilde sunulmuş. Konu listesi her geçen gün daha da artıyor.

Uygulama şimdilik İnternet bağlantısı gerektiriyor. Eğer siz de İngilizcenizi geliştirmek ve gramer öğrenmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim. Tasarımı çok düzgün olmasa da konu anlatımları ve kapsamlı olması sebebiyle denemye değer bir uygulama.