iOrgSoft Video Converter

iOrgSoft Video Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • DOSYA BOYUTU 24.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iOrgSoft

iOrgSoft Video Converter ile video ve ses dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebiirsiniz

iOrgSoft Video Converter video dönüştürme ve ses dönüştürme işlemlerinin yanısıra size video düzenleme konusunda da yardımcı olan bir video dönüştürme programıdır.

iOrgSoft Video Converter'ın video dönüştürme konusundaki en büyük artısı popüler formatların yanında AVCHD, MOD, XAVC, M2TS ve MXF formatlarını algılayarak video formatı değiştirme işlemini gerçekleştirmesidir. Hem HD hem de standart kalitedeki videoları destekleyen iOrgSoft Video Converter, dönüştürdüğü videoları iPhone 4S, iPad 2 ve yeni iPad'de direkt olarak oynayacak şekilde ayarlamanıza imkan tanıyan özel profillere sahiptir. Program dönüştürme işlemleri öncesi video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapmanıza olanak sağlar. iOrgSoft Video Converter ile ses dönüştürme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

iOrgSoft Video Converter'ın video düzenleme seçenekleri arasında video kesme, video kırpma ve video efekti ekleme gibi seçenekler de yer almaktadır. Bu araçlar sayesinde videonuzun uzunluğunu azaltabilir, istenmeyen yerleri videonuzdan çıkarabilir, videonun boyutunu özel olarak ölçeklendirebilir ve temel renk ayarlarını değiştirerek filtreler ekleyebilirsiniz. iOrgSoft Video Converter ile videolarınıza watermark eklemek de mümkündür.