Iron Force

Iron Force

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,620
  • DOSYA BOYUTU 47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chillingo Ltd

Iron Force, amacınızın düşman tanklarını yok etmek olduğu aksiyon ve heyecan dolu bir Android tank savaşı oyunudur.

Iron Force, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon ve heyecan dolubir tank savaşı oyunudur. Eğer tank savaşı oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Iron Force'u mutlaka denemelisiniz.

Oyundaki amacınız düşman tanklarını yok etmek. Tabi düşman tanklarını yok ederken kendi tankınızı da korumalısınız. Bunun dışında oyun içerisinde paraları, can paketlerini ve değerli taşları toplamalısınız. Bu eşyalar ile tankınızı geliştirebilir yada yeni tanklar alabilirsiniz.

Oyunun grafikleri ortalama kalitede diyebilirim. Biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. Örneğin tankınız ile hareket ettiğinizde tankınızın paletleri hareket etmiyor. Bu nedenle tankınız sadece ekran duran bir resimden ibaret gibi görünüyor. Bunun dışında atmış olduğunuz mermiler hedefe biraz geç ulaşıyor. Mermilerin atış ve ulaşım süresinin optimize edilmesi ile oyun çok daha eğlenceli hale getirilebilir.

Oyun içerisinde toplamda 12 tank mevcut. İlk başladığınızda size zayıf ve yavaş bir tank veriliyor. Para kazandıkça bu tankı geliştirilebilir yada yeni tanklar alabilirsiniz.

Düşmanlarınız ile 4 farklı alanda savaşa girebilirsiniz. Ayrıca rakipleriniz ile savaşabilmek için diğer gruplara katılabilirsiniz. 3'e 3 yapacağınız tank savaşlarında yeteneğinizi konuşturarak hem akıllıca hareket etmeli hem de rakiplerinizi yok etmelisiniz. Eğer aksiyon ve savaş oyunlarını seviyorsanız Iron Force'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.