Iron League

Iron League

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DEXINT GAMES Inc.

Iron League, muhteşem grafiklere sahip ve 3 kişilik takımlar halinde oynayabileceğiniz bol aksiyonlu bir mobil oyundur.

Takımınızı hemen hazırlayın. Çünkü acımazsız bir savaş başlıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Iron League oyunu ile birlikte 3 kişilik takımlar halinde yapacağınız savaşlara hazır olun.

Iron League oyununda öncelikle kendi takımınızı kurmalısınız. Eğer kendi takımınız yoksa internet üzerinden Iron League oynayan binlerce oyuncunun takımına katılabilir ve savaşlara destek verebilirsiniz. Bol aksiyonlu bir oyun olan Iron League, 3 kişilik takımların savaşmasını konu alıyor. Oyuncular savaşa başlamadan önce istedikleri karakterleri seçiyorlar ve o karakterin özelliklerini öğreniyorlar. Iron League oyunu başladığında ise karakteri geliştirmeniz ve onun seviyesini arttırmanız lazım. Karakterinizin seviyesi arttırdıkça daha güçlü olacak ve rakibinizin önüne geçeceksiniz. 

Iron League oyununda savaşı kazanabilmeniz için biraz hızlı olmanız gerekiyor. Çünkü diğer bu tarz oyunlara oranla süre sınırlandırmasına sahip olan Iron League, savaşların süresini 10 dakika olarak kısıtlandırmış. Yani 10 dakika içerisinde rakibinizi yenmeli ve oyunu kazanmalısınız. Eğer rakibiniz sizi yenerse puan ve itibar kaybedeceğinizi de unutmayın.

Iron League oyununu kazanabilmek için takım halinde oynamalısınız. Harita üzerinden düşman oyuncuları takip edin ve takımınız ile birlikte hareket edin. Eğer karşı takımdan bir oyuncuya tek başınıza saldırırsanız oyunu kaybedebilirsiniz. Tek başınıza saldırmak için çok güçlü olmanız ve oyunu çok iyi oynuyor olmanız lazım. Bu yüzden ilk başlarda tek olarak rakibe dalmamaya özen gösterin.