Jaws Revenge

Jaws Revenge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 530
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fuse Powered Inc.

Jaws Revenge oldukça eğlenceli bir Android oyunudur

Dünyanın en korkulan köpekbalığı olan Jaws intikam için geri dönüyor! 

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Jaws Revenge bize 70'li yılların sinema hiti olan JAWS'taki köpekbalığının kontrolünü ele alma fırsatı sunuyor ve JAWS'ın insanlardan intikam almasına yardım etmemizi sağlıyor.

Oyunda ekranda yatay bir şekilde ilerleyerek su üzerindeki ve su altındaki yüzücüleri, martıları, sörfçüleri, botları, güneşlenen insanları ve çok daha fazlasını yiyerek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyun inanılmaz derecede kolay bir şekilde oynanabiliyor. Tek parmağımızla oynayabildiğimiz oyunda JAWS çılgın sıçrayışlar yaparak gemilerin üzerindeki ve havadaki hedefleri yiyebiliyor. Fakat su altında bizi bekleyen mayınlara dikkat etmeliyiz. Oyunda ilerledikçe insanlar tehlikenin farkına varıyor ve ciddi önlemler almaya başlıyor. Ordu helikopterler ve hücum botlarıyla üzerimizde saldırırken hayatta kalmalı ve intikamımızın peşinden koşmalıyız.

Jaws Revenge oldukça eğlenceli yapısını köpekbalığımızı geliştirebilme imkan sunmasıyla güçlendiriyor. Oyunda ilerledikçe JAWS'ı daha da güçlü hale getirebiliyor, dişlerini keskinleştirebiliyor, derisini zırh haline getirebiliyoruz. Oyunun gafikleri gayet tatmin edici seviyede ve ses efektleri oldukça güzel duyulmakta.

Eğer kolayca oynayabileceğiniz, güzel grafiklere, kaliteli ses efektlerine ve eğlenceli oynanışa sahip bir oyun arıyorsanız JAWS filminin resmi oyunu olan Jaws Revenge kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.