Jets

Jets

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KLM Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V

Jets, Android kullanıcıları için tasarlanmış bir beceri odaklı aksiyon oyunu.

Jets, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz dinamik ve aksiyon odaklı bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kontrolümüze kağıttan yapılmış bir uçak veriliyor ve bizden bu uçağı tehlikelerle dolu parkurlarda hiçbir yere çarpmadan ilerletmemiz isteniyor.

Bu görevi başarıyla yerine getirebilmek için çok hızlı ve çevik olmamız gerekiyor. Önümüze bir engel çıktığında hızlı tepkiler verip çarpadan yola devam edebilmeliyiz. Aksi halde bölüme tekrar başlamak durumunda kalıyoruz.

Jets'te iki farklı oyun modu mevcut. Bu modlardan birincisi tekli oyuncu görevlerine yoğunlaşırken diğerinde arkadaşlarımıza karşı oynayabiliyoruz.

İster arkadaşlarımıza karşı ister tek başımıza oynayalım oyunda avantaj elde edebilmek için bonusları ve güçlendiricileri mutlaka toplamamız gerekiyor. Bu güçlendiriciler uçağımıza hatırı sayılır bir hız katıyor ve bölümü daha çabuk bitirmemize yardım ediyor. Oyunda elde ettiğimiz puanları sosyal medya kanalları üzerinden arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz.

Epey keyifli bir oyun deneyimi sunan Jets, hızı ve aksiyonu seven oyuncuların zevkle oynayabilecekleri bir oyun.