Judge Dredd vs. Zombies

Judge Dredd vs. Zombies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 172
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rebellion

Judge Dredd vs. Zombie oyununda ölümcül zombileri yok ederek hayatta kalmanız gerekiyor.

Rebellion tarafından geliştirilen ve tüm mobil platformlarda beğenilerek oynanan Judge Dredd vs. Zombie oyununun Android sürümüdür. Yargıç Dredd adlı çizgi roman kahramınını yönettiğiniz oyunda şehri sarmaya çalışan zombilere karşı mücadele ediyorsunuz.

Ücretsiz sunulan ve kısa süre bağımlılık yaratan bu zombi oyununda temel amacınız sizi dört bir taraftan kuşatan zombilere dur demek. Özel bir tabancanın yanı sıra zombieleri kolayca alt etmek için kullanacağınız, büyük zarar veren yükseltilebilir silahlarla zombileri yok etmeye çalıştığınız oyunda dolu dolu geçen 30 seviye sizleri bekliyor.

Hikaye, Arena ve PSI olmak üzere 3 farklı modun yer aldığı oyunda zombileri yok ederek, önünüze çıkan kalkanları toplayarak ve hasarlardan kaçarak sağlık durumunuzu üst seviyede tutabilir, özel yükseltmeleri aktif ederek düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebilir, başarılar elde edebilirsiniz.

Eğer zombi oyunlarından başınızı kaldıramıyorsanız, Yargıç Dredd'in Zombilere karşı mücadelesini konu alan bu üstün grafikli oyunu mutlaka denemelisiniz.