Marvel Avengers Alliance

Marvel Avengers Alliance

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,576
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playdom

Marvel Avengers Alliance, web tabanlı MMORPG oyunudur.

Marvel çizgi romanlarında yer alan süper kahramanların ve kötülerin buluştuğu Marvel: Avengers Alliance sosyal tabanlı tarayıcı oyunudur.

Sıra tabanlı bir şekilde rakiplerinizle mücadele ettiğiniz Marvel: Avengers Alliance’ta 40’tan fazla karakter açma şansınız var. PvP yapmanıza da olanak sağlayan oyunda takımınızı kurarken Facebook üzerinden arkadaşlarınızla birbirinize destek olabilirsiniz.

Oyunda yer alan sınıflar ve özellikleri:

Blaster – Yüksek hasar verme yetenekleriyle düşmanlarına kritik saldırılar yapabiliyorlar. Iron Man, Human Torch, Storm, Dr. Strange, Phoenix, Scarlet Witch ve Ms. Marvel. Bu sınıfın karakterleridir.

Bruiser – Özel bir öfke modu içeren bu sınıf, modu aktif etmeniz halinde atağınızı, hızınızı, defansınızı güçlendiriyor. Hulk, Thor, Thing ve Colossus gibi dikkat çekici karakterler de bu sınıfta yer alıyor.

Tactician – Bu sınıf özelliği yüksek savunma gücüdür. Blaster sınıfına karşı oldukça avantajlı olan bu sınıf Captain America, Mr. Fantastic, Hawkeye, War Machine, Cyclops, Emma Frost ve Black Panther gibi karakterleri de bünyesinde barındırır.

Infiltrator – Tactician sınıfına karşı avantajlı olan sınıfın özelliği kontra atak yapabilmesi ve hızlı reflekslere sahip olmasından gelir. Spider-Man, Black Widow, Gambit, ve Night Crawler bu sınıfın karakterleridir.

Scrapper – Güçlü atak ve yüksek isabet oranının dışında arka arkaya iki vuruş yapma şansı bu karakterleri ön plana çıkarıyor. Wolverine, Daredevil, Luke Cage ve Sif gibi karakterler bu sınıfın üyesi olarak yer alır.

Marvel Avengers Alliance Nasıl Oynarım?

Sayfanın yukarısındaki oyuna git butonuyla kayıt sayfasına ve oyunu oynama sayfasına ulaşabilirisiniz. Önce kaydınızı yapıp sonra da oyuna girmeniz halinde Spider-Man, Iron Man, Hulk gibi Marvel karakterleri emrinize amade olacaklar.

ARTILAR

40`tan fazla Marvel karakteri, Özel görevler, PvP şansı,

EKSİLER

Oynanış bazen sıkıcı olabiliyor.