Kingdom Warriors

Kingdom Warriors

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Snail Games

Kingdom Warriors mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir MMO oyunudur

Kingdom Warriors hem grafik kalitesiyle, hem de içerdiği yoğun aksiyon ile dikkat çeken MMO türünde bir mobil aksiyon RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Kingdom Warriors'da Çin tarihi konu alınıyor ve bize 3 krallık arasında geçen savaşlara katılma imkanı veriliyor. Bu savaşlara katılırken önemli tarihi kahramanları seçebiliyoruz ve gücümüzü kanıtlamaya çalışıyoruz.

Kingdom Warriors bize bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız Dynasty Warriors oyunlarını hatırlatıyor. Yine aynı tarihi kahramanlar oyunda yer alırken oyunun savaş sistemi de orduların çarpışması şeklinde. Yönettiğimiz kahraman özel yetenekleriyle bu savaşlarda fark yaratabiliyor.

Kingdom Warriors içinde 40'tan fazla kahraman yer alıyor. Oyun boyunca savaşarak ordumuzu geliştiriyoruz ve yeni ekipmanlar sayesinde kahramanımızı ve ordumuzu güçlendirebiliyoruz. Kingdom Warriors'da dilerseniz tek başınıza görevleri tamamlamaya çalışabilir, dilerseniz PvP savaşlarına katılarak diğer oyunculara karşı gücünüzü test edebilirsiniz.

Kingdom Warriors'un görünümünün oldukça iyi olduğu söylenebilir. Oyundaki grafikler ve çevresel detaylar tatmin edici bir seviyede.