LAV Filters

LAV Filters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,327
  • DOSYA BOYUTU 6.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hendrik

LAV Filters ile DirectShow video gösterimi işlemleri daha hızlı ve performanslı bir şekilde gerçekleşiyor.

LAV Filters programı, karşımıza bilgisayarında video içeriklerini çok kolay ve hızlı bir şekilde izlemek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri bir codec olarak çıktı ve klasik codec dosyalarının aksine çok daha hızlı ve sistem kaynaklarını tüketmeyen bir şekilde videoların izlenmesine olanak tanıyor diyebilirim.

DirectShow'un içerisinde barındırdığı pek çok hatayı ortadan kaldıran ve böylece görüntü sorunları, performans eksiklikleri gibi konuların üstesinden başarıyla gelebilen uygulama her kullanıcının bilgisayarında bulunması gerekenler arasında yer alıyor.

LAV Filters'ın tek özelliği video dosyalarının decode edilmesi değil, aynı zamanda ses çözümlemelerinin de yapılmasına olanak tanıması. Böylece video veya müziklerdeki seslerin direkt olarak kaynağından herhangi bir render operasyonundan geçmeden ses aygıtlarına gönderimi mümkün hale geliyor.

Sık sık video dönüştürme, izleme, ses düzenleme gibi işlerle ilgilenenlerin bu düzenleme yazılımlarının performanslarını da arttırma ihtimali mevcut ve bu yüzden bilgisayarınızda bulundurmayı unutmayın derim.