League of Stickman APK

League of Stickman APK

kullanıcı

League of Stickman APK, çöp adam karakterlerin dövüşüp savaştığı aksiyon dolu bir mobil oyun. League of Stickman Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir!

League of Stickman APK, 2015 yılı içerisinde çıkarılan basit ama eğlenceli aksiyon oyunlarından bir tanesi olmaya aday olan ve oynarken bir an bile heyecanın bitmediği bir oyun. Fakat bu oyunda kontrol edeceğiniz karakterler normal karakterler değil çöp adamlar.

League of Stickman APK İndir

Önce basit rakipleri geçerek bölüm sonlarında bosslarla karşılaşacağınız oyunda dövüş yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Ekran üzerindeki tuşları kullanarak rakiplerinizi alt edeceğiniz oyunun grafikleri oldukça kaliteli.

Oyunda açmanız gereken pek çok kilit bulunuyor. Bu kilitleri açtıkça ekibinize yeni kahramanlar dahil ediyorsunuz. Böylece daha fazla kahraman ile oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan liderlik tablosunda üst sıralara tırmanmak istiyorsanız oyunu oldukça fazla oynamanız gerekiyor.

Yılın en aksiyon oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan bu oyunu mobil cihazlarınız üzerinde aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemeniz gerekli diye düşünüyorum.

League of Stickman APK oyun indir

Gölge dövüşçü aksiyon oyunu: Çift vuruş, havaya yükselme, ölümcül kombolar gibi özelliklerle heyecan erici his yaşayın. Gerilimi hissedin ve birkaç canavar öldürün.

Kahramanlar güçlerini birleştiriyor: Daha fazla kahramanın kilidini açın ve takım kurmak için daha fazla kahraman kazanın. Canavar kral boss ile savaşmak için diğerleriyle güçlerinizi birleştirin. Şimdi kendi takımınızı seçin ve savaşmaya başlayın.

Birden fazla karakter: Seçilmeyi bekleyen çok sayıda çöp adam kahramanı: Ninja, Gus, Athy, Feist, Bladey, Zilong, Gölge dövüşçü, Monk ve fazlası.

Görsel deneyim: Yüksek kaliteli grafikler! Çarpıcı özel efektler!

Basit ve sorunsuz oyun: Kahramanlar arasında özgürce geçiş yapın ve dört farklı beceride ustalaşın. Şimdiye kadarki en iyi dövüş deneyiminiz olacak.

Dünya liderlik tablosu: Dünya liderlik tablosu, ülke liderlik tablosu ve arkadaş liderlik tablosu. Takımınız dünyanın her yerinden oyuncularla mücadele edebilir. Herkesi yenin ve şampiyon olun.