Learnist

Learnist

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 133
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Learni.st

Learnist, Android telefon ve tablerinizi kullanarak internet üzerindeki neredeyse tüm kaynakları kullanarak yeni birşeyler öğrenmenizi sağlayan oldukça fayfalı bir eğitim ve öğrenme uygulamasıdır.

Learnist, internet üzerindeki video, e-kitap, harita, blog, anket, yayın ve daha birçok kaynak kullanarak yeni bilgiler öğrenmenizi sağlayan eğitici ve eğlenceli bir uygulamadır.

Neredeyse herşeyi öğrenebileceğiniz uygulama ile internet siteleri ve bloglar üzerindeki bilgilere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca YouTube, Wikipedia, Soundcloud, Google Docs, Google Maps, Google Books ve daha fazla kaynak üzerindeki içeriklere de ulaşmak mümkün.

Uzmanlar, öğretmenler, profesörler, arkadaşlarınız ve diğer kullanıcıların oluşturduğu öğrenme listesinde ilgilendiğiniz başlıklar altında yeni içerikler bularak hemen öğrenmek oldukça kolay.

Öğrenme listesi üzerinde ilgilendiğiniz alanları favoriniz yaparak rahatça takip ederek sürekli yeni bilgiler edinebilirsiniz. Sanat, Tasarım, Müzik, Spor, Eğitim, Beslenme, Politika, Seyahat, Oyun, Sağlık, Eğlence, Haberler ve buna benzer başlıklardan ilginizi çekenleri takip edeek sürekli güncel ve yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz bilgilere etiket, başlık ve anahtar kelime araması yaptırarak hızlıca ulaşmak mümkün.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu Android uygulamasını hemen indirerek kullanmaya başlayarak, istediğiniz alanda dilediğiniz bilgilere rahatça ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde sürekli yeni şeyler öğrenmeyi seven kişilerin seveceği uygulamayı herkesin kullanmasını tavsiye ederim.