Legends at War

Legends at War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 629
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GREE, Inc.

Legends at War bize eşsiz bir serüven sunan bir Android oyunudur

Legends at War çoklu oyuncu altyapısına sahip olan, çevrimiçi olarak dünya çapındaki milyonlarca oyuncu ile birlikte Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir mobil oyundur.,

Orta Çağ'da geçen bir hikayeye sahip olan Legends at War, kılıçlar ve kalkanların yanında büyüler ve ejderhalar gibi fantastik öğelerle donatılmış bir oyundur. Legends at War'da temel amacımız kendimize ait bir kahraman takımı oluşturmak ve korku hikayelerinden fırlamış yaratıklar ve acımasız rakiplerimiz karşısında zafer kazanarak toprak üzerinde krallığımızı ilan etmektir. Oyunda herşeye baştan başlıyoruz ve elimizde hiçbir güç olamadan mücadeleye girişiyoruz. Kendi ordumuzu kuruyoruz, düşmanlarımızın üzerine yürüyoruz ve zaferler kazandıkça yeni kahramanları ordumuza dahil ediyor ve kaos içindeki krallığa düzen getirmeye çalışıyoruz.

Legends at War sunduğu zengin içerikle oyun severlere uzun süreli eğlence sunan bir rol yapma oyunudur. Oyunda birçok farklı görevi yapabileceğimiz gibi takımlar halinde diğer oyuncularla kapışabiliyor ve zafer kazandığımızda karşı takımın kahramanlarını kendi tarafımıza alabiliyoruz. Loncalara katılarak diğer oyuncularla ortaklık kurmamız da mümkün. Legends at War'da savaştıkça efsanevi güçlere sahip büyülü eşyaları keşfedebilmemiz mümkün.