LEGO BIONICLE

LEGO BIONICLE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 637
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LEGO Group

LEGO BIONICLE izometrik kamera açısından oynanan bir aksiyon oyunudur

LEGO BIONICLE, oyuncaklarıyla tanıdığımız Lego firmasının mobil cihazlar için yayınladığı aksiyon RPG türünde bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO BIONICLE'da 6 kahramanın hikayesi konu alınıyor. Birer savaş robotu olan kahramanlarımız oyunda Yaratılış Maskesi'nin peşine düşüyorlar. Bu maskeyi elde edebilmek içim ise kayıp güç maskelerini toplamamız ve Okoto adasında ortaya çıkan şeytani güçlerle savaşmamız gerekiyor.

LEGO BIONICLE'da bize sunulan 6 kahraman farklı yeteneklerle donatılmış. Tahu ateş, Kopaka buz, Onua toprak, Gali buz, Pohatu taş, Lewa orman üzerinde uzmanlaşıyor ve her bir kahraman kendine has bir oynanış sunuyor. Özel yetenekleri farklılık gösteren kahramanları yöneterek oyunda farklı şekillerde ilerleyebilirsiniz.

LEGO BIONICLE aksiyon RPG oyunlarında tercih edilen izometrik kamera açısını kullanıyor. Hafiften kuşbakışı görünümü andıran bu kamera açısı ile savaş alanına hakim olabiliyorsunuz: LEGO BIONICLE'ın basit bir savaş sistemi var. Çok karmnaşık olmayan kontroller sayesinde oyun her yaştan oyun severe hitap ediyor.