LEGO City My City 2

LEGO City My City 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 886
  • DOSYA BOYUTU 96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The LEGO Group

LEGO City My City 2 mobil cihazlarınızda oynayabilecveğiniz bir şehir kurma oyunudur

LEGO City My City 2 oldukça eğlenceli bir içeriğe yer veren ve sahip olduğu kaliteyle kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil şehir kurma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı bir lego oyunu olan LEGO City My City 2'de oyunculara yaratıcılıklarını konuşturma imkanı veriliyor. Oyunda temel olarak konuk olduğumuz lego şehrini ihityaç duyulan yeni binalar inşa ederek geliştirmeye ve en görkemli şehri oluşturmaya çalışıyoruz. Oyunun eğlenceli yönü ise bu işi nasıl yaptığımız. LEGO City My City 2'de şehir inşa edebilmek için ihtiyaç duyduğumuz parayı ve lego parçalarını görevleri tamamlayarak elde etmekteyiz. Bu görevler de oldukça eğlenceli. Bir itfaiye olarak yangınlara hızlı bir şekilde müdahale etmek, bir polis olarak suçluları kovalamak veya helikopterle kurtarma operasyonları yapmak sahip olduğumuz görev seçeneklerinden bazıları.

LEGO City My City 2 bize kendi araçlarımızı inşa etme imkanı da veriyor. Oyunda kara araçlarının yanısıra hava araçları ve deniz araçları da inşa edebiliyor, bu araçlarla karada, havada ve denizde görevlere katılabiliyoruz. Oyunda araç yaratırkende ilginç çalışmalar ortaya koyabilmekteyiz. Pervaneleriyle uçan telefon kulubeleri gibi araç seçenekleri oyuna renk kazandırıyor.

LEGO City My City 2 görsel kalite açısından bir hayli başarılı bir oyun. Oyunun herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi içermiyor oluşu da bir diğer artı puan.

ARTILAR

Güzel grafikler

Eğlenceli görevler

Çılgın araçlar inşa edebilme

EKSİLER