LEGO The Lord of the Rings

LEGO The Lord of the Rings

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 335
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LEGO Group

LEGO The Lord of the Rings mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

LEGO The Lord of the Rings sinemada gösterime giren ve birçok seyircinin büyük beğenisini kazanan Yüzüklerin Efendisi filmlerini ve Lego dünyasını birleştiren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO The Lord of the Rings aslında ilk olarak 2012 yılında oyun konsolları için yayınlanmıştı. Aradan geçen yılların ve mobil cihazların teknolojik olarak gelişmesinin ardından bu oyun Android cihazlar için de yayınlanarak oyun severlerin beğensine sunuldu.

LEGO The Lord of the Rings sadece tek bir Yüzüklerin Efendisi filmindeki hikayenin yerine serinin 3 filminin de hikayesini kapsıyor. Oyun boyunca Orta DÜnya'nın filmden hatırlayacağımız mekanlarını keşfedebiliyor ve zorlu bulmacaları çözerek düşmanlarımızla savaşıyoruz.

LEGO The Lord of the Rings'de 90 farklı kahramanı oyun içerisinde oynayabilmekteyiz. Bu kahramanlar arasında Yüzük Kardeşliği kahramanlarının yanısıra Tom Bombadil ve Isildur gibi kahramanlar da yer almakta.