LiveJournal

LiveJournal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 145
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LiveJournal Inc.

LiveJournal uygulaması ile Android cihazlarınızdan günlüklerinizi yazabilir ve size benzer insanlarla arkadaş olabilirsiniz.

LiveJournal uygulaması, Android kullanıcıları için hazırlanmış sosyal blog uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulamanın basit ve anlaşılır yapısına rağmen oldukça güzel pek çok özelliği bir arada toplayabildiğini söyleyebilirim. Hem bir sosyal ağ kullanarak arkadaşlarına bağlanmak hem de kendi günlüklerini yazmak isteyenlerin oldukça keyif alarak kullanacaklarına inandığım bir uygulama olarak hazırlanmış.

Uygulama içerisinde yazdığınız blog yazıları veya günlükler ilgi alanlarına dayalı kategorilere ya da etiketlere göre ayrılabiliyorlar. Gerçekleştirilen bu ayrıma göre istedikleri konular üzerine araştırma yapanlar sizi bulabiliyor ve isterseniz günlüklerinizi okuyabiliyorlar. Okuduklarınızı beğenen kişiler sizi arkadaş olarak da ekleyebildikleri için kısa sürede çevrenizi genişletebilir ve kendinize uygun arkadaşlar da bulabilirsiniz.

Hazırlanan yazılar üzerine yorumlar eklemek ve bu yorumları okumak da mümkün. Bunun yanında yazı üzerinde sonradan değişiklikler gerçekleştirmek, arkadaşlarınıza özel mesajlar göndermek ve fotoğraflarına bakmak gibi temel sosyal ağ işlevleri de uygulama içerisine dahil edilmiş.

İnternet bağlantısı gerektirmesine rağmen önceden ziyaret edilen sayfaları görüntülemek için interneti şart koşmayan uygulama, böylece internetiniz kesildiğinde geçmişte ziyaret ettiğiniz ancak okumadığınız yazıları da okuyarak vakit geçirmenize yardımcı olabiliyor.

Son zamanlarda mobil cihazlar için hazırlanmış en ilginç sosyal blog uygulamalarından birisi olduğu için göz atmak isteyebileceğinize inanıyorum.