Lumosity Mobile

Lumosity Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 246
  • DOSYA BOYUTU 36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lumos Labs, Inc.

Lumosity Android uygulaması ile her an her yerde zihin ve hafıza egzersizleri yapabilirsiniz.

Lumosity uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir zihin çalıştırma uygulaması ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Her ne kadar tüm özellikleri ücretsiz olmasa da ilk olarak temel zihin geliştirme araçlarını kullanabilir, beğenirseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak daha gelişmiş araçlara ulaşabilirsiniz. Uygulamada her şey açık ve sorunsuz bir şekilde belirtildiği için her bir egzersizde neler yapmanız gerektiğini kolayca tespit edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan egzersizler oldukça çeşitlilik gösteriyorlar ve bu çeşitlilik sayesinde hafızayı iyileştirme oyunlarından tutun da daha hızlı karar verme oyunlarına kadar onlarca farklı kategoride kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Bu sayede sadece tek bir zihin egzersizi değil, onlarca farklı egzersiz olanağından faydalanabilir ve tüm alanlarda zihninizi zorlayabilirsiniz.

Uygulamada bulunan grafikler ve görsel öğeler herkesin anlayabileceği ve sevebileceği şekilde düzenlenmiş. Bu sayede egzersizler sırasında sıkılmanızın önüne geçilmeye çalışılmış. Ayrıca her bir egzersizin sonunda gösterdiğiniz performansa dair sunulan raporlar daha kolay bir şekilde kendinizi ölçmenizi sağlayacaktır.

Lomosity aynı zamanda diğer mobil platformlarda ve webde de bulunduğu için Android’deki gelişiminizi üyeliğiniz sayesinde diğer platformlarda da devam ettirebilirsiniz. Uygulamanın akıcı yapısı herhangi bir performans sorunu yaşamadan tüm egzersizleri tamamlamanıza izin verecektir.

Eğer gelişiminize hiç bir katkısı olmayan oyunlardan sıkıldıysanız ve kendinizi farklı alanlarda test etmeyi istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin.