Magic Tiles 3 APK

Magic Tiles 3 APK

kullanıcı

Magic Tiles 3 APK, piyano çalmayı sevenlerin favori müzik oyunu. Piano Tiles 3 Android telefonlara ücretsiz indirilebilir.

Magic Tiles 3 APK, piyano oyunu olarak geçse de farklı birçok enstrümanı çalabildiğiniz bir müzik oyunu. Piyano ve gitar başta olmak üzere farklı müzik enstrümanlarını çaldığınız multiplayer (çok oyunculu) destekli eğlenceli bir Android oyunu. Müzik dinlemek kadar çalmaktan da keyif alıyorsanız, telefonunuza hemen indirip oynamaya başlayın.

Magic Tiles 3 APK İndir

Mobil platformda en çok indirilen müzik oyunlarından Magic Tiles’ın üçüncüsünde zorluk düzeyi biraz artırılmış ve yeni modlar eklenmiş. Oyunun kuralında bir değişiklik yok; Her zaman olduğu gibi siyah tuşlara basarak müziğin ritmini yakalamaya çalışıyor, beyaz tuşlara dokunmaktan kaçınıyorsunuz. Oyunun güzel yanı; gerçek kişilerle birlikte oynuyorsunuz. Meydan okumaya dayalı oyunlarda kaybetme lüksünüz yok. Piyano çalmaktan sıkılırsanız daha fazla müzik aleti çalabileceğiniz grup moda geçmenizi tavsiye ederim.

Magic Tiles 3 ile çeşitli müzik türlerini çalabilirsiniz. Pop, rap, akapella, EDM, jazz, enstrümantal… En sevdiğiniz şarkıyı, 20221’in en çok dinlenen şarkılarını çalın. Blackpink & Bigbang çalma listesi, Pink Sweat, Justin Bieber ve binlere şarkı sizi bekliyor. Oyunun kuralı basit; diğer piyano oyunlarına benzer şekilde sadece siyah fayanslara dokunun, beyaz fayanslardan kaçının.

Piano Tiles 3 APK Oyun Özellikleri

  • Siyah fayanslara dokunduğunuzda gerçek müzik hissi
  • Harika vokallerle birçok yeni şarkı sık sık güncellenir.
  • Birçok müzik türü: POP, EDM, klasik, country, latin

Piano Tiles 3, bir milyardan fazla indirmeyle dünyanın bir numaralı müzik oyunları yayıncısı Amonotes’den. Bu piyano oyununda herke müzik yapabilir. Müzik dinlemek kadar çalmayı da seviyorsanız, şimdi Magic Tiles 3 ücretsiz indirin.