Mazubi Island

Mazubi Island

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • DOSYA BOYUTU 74.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zense GmbH

Mazubi Island mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Mazubi Island eğer Super Mario benzeri oyunlar oynayaı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mazubi Island'da bizi çizgi film tadında bir macera bekliyor. Mazubi Island adı verilen adada bir gün gizemli bir sis ortaya çıkıyor. Kısa bir süre sonra ise bu sisin şeytani büyücü Viandogoro'nun laneti sonucu ortaya çıktığı belli oluyor. Sis adayı adım adım kaplarken bu ada sakinlerinin ruhlarının kaybolmasına sebep oluyor. Bu tehlikeyi durdurmak ve ada sakinlerini kurtarmak ise Mr Mazubi adlı kahramanımıza düşüyor. Biz oyun boyunca kahramanımızla birlikte Viandogoro'nun peşine düşüyoruz.

Mazubi Island klasik bir 2 boyutlu platform oyunu. Oyun boyunca karşımıza çıkan engellerin üzerinden zıplıyoruz ve düşmanlarımızla savaşarak bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Bir yandan da adadaki masum hayvanlara yardımcı oluyoruz.

Mazubi Island'ın kontrolleri gayet kolay. Oyunda 6 farklı dünyayı dolaşıyoruz. Bütün bu dünyalar kendilerine has yapılara sahipler. Mazubi Island her yaştna oyun severe hitap eden bir oyun olarak tanımlanabilir.