Mazubi Island

Mazubi Island

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zense GmbH

Mazubi Island mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Mazubi Island renkli grafikleri eğlenceli bir oynanışla birleştiren bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynabileceğiniz bir oyun olan Mazubi Island'da oyunumuza ismini veren adaya konuk oluyoruz. Micarna dünyasında yer alan bu ada kötü emellere sahip bir büyücü tarafından tehdit ediliyor. Büyücü Viandogoro adayı ele geçirmek için öncelikle adadaki canlıları lanetliyor. Büyücünün laneti sonucu şeytani bir sis adayı kaplamaya başlıyor; bu sis dokunduğu her yerdeki yaşamı söndürüyor. Kahramanımız Mr. Mazubi ise büyücüyü durdurabilmek ve laneti kaldırabilmek için çabalıyor, biz de ona bu mücadelesinde eşlik ediyoruz.

Mazubi Island'nda ekranda yatay olarak ilerlerken önümüze çıkan çukurların üzerinden atlıyoruz ve sivri kazıklar gibi tuzaklara takılmamaya çalışıyoruz. Fakat bu işi yaparken acele etmemiz gerekiyor; çünkü lanetli sis sürekli peşimizden kovalıyor. Bu sise yakalandığımızda da oyun sonlanıyor.

Mazubi Island çizgi film tadında göze oldukça hoş görünen grafiklere sahip. Eğer klasik ve güzel görünen bir platform oyunu oynamak isterseniz Mazubi Island hoşunuza gidecektir.