Miami Crime Simulator 2 APK

Miami Crime Simulator 2 APK

kullanıcı

Miami Crime Simulator 2 APK Android için GTA benzeri oyunlar arasında. Aksiyon oyununda dinamik oynanış ve sonsuz silahlı çatışmalar sizi bekliyor.

Miami Crime Simulator 2 APK GTA benzeri oynanış sunmasıyla mobil oyuncularına dikkat çeken yapımlardan. Popüler serinin ikinci oyununda yeni görevler, yeni silahlar, harika yerler ve acımasız düşmanları bizleri bekliyor. Yerel mafya tarafından gizlenen sırları ortaya çıkarmak için Miami'nin suç dünyasına giriyoruz.

Miami Crime Simulator 2 APK İndir

GTA benzeri bir deneyim sunan bu oyunda açık dünyada serbestçe dolaşabiliyor ve istediğimizi yapabiliyoruz. Oyunda kontrolümüze bir karakter veriliyor ve bu karakterler şehirde özgürce hareket edebiliyoruz. Ekranın sol ve sağ tarafında konuşlandırılmış olan butonları kullanarak karakteri hareket ettirme ve saldırı yapma gibi aksiyonları gerçekleştirebiliyoruz.

Miami Crime Simulator 2'de araba çalma ve etraftaki kişilerle etkileşime girebilme imkanımız var. Elbette GTA serilerindeki gibi çok detaylı değil fakat yine de bunları yapabiliyoruz. Oyundaki grafikler ortalamaları yakalamakta güçlük çekmiyor. Daha kalitelileri var elbete fakat bu da çok fena sayılmaz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak akıllarımızda yer eden Miami Crime Simulator 2, türü sevenler tarafından mutlaka denenmesi gerekenler arasında.