Might & Magic Heroes

Might & Magic Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • DOSYA BOYUTU 43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft Mobile Games

Eşsiz özellikler ve etkileyici kostümlerle donatılmış onlarca savaş kahramanı ile aksiyona doyacağınız sürükleyici bir oyundur.

Eşsiz tasarımlara ve ölümcül silahlara sahip birbirinde güçlü savaş kahramanlarından kurulu kalabalık bir orduyu kontrol ederek rakiplerinizle strateji savaşlarında karşı karşıya geleceğiniz Might & Magic Heroes, ücretsiz olarak hizmet veren kaliteli bir oyundur.

Etkileyici karakter tasarımları ve nefes kesen savaş sahneleri ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda amaç, her biri farklı özel güçlerle donatılmış yüzlerce asker ile kendi ordunuzu kurarak düşman birliklerini yok etmek için mücadele etmek ve ganimet toplayarak seviye atlamaktır.

Karanlık mağaraların yer aldığı ürkütücü savaş meydanlarında aksiyon dolu savaşlar yapacak ve rakiplerinizden kazandığınız ganimetler ile yeni askerle alacaksınız.

Oyunda kılıç şövalyeleri, alev püskürten askerler,  büyücüler, atlı şövalyeler, ejderhalar ve daha onlarca ölümcül güze sahip savaş kahramanı yer almaktadır. Ordunuzu geliştirerek yeni birlikler eklemeli ve mevcut askerlerinizin özelliklerini artırmalısınız.

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyun severlerle buluşan ve oldukça geniş bir oyuncu grubu tarafından tercih edilen Might & Magic Heroes, rol oyunları arasında yer almaktadır.