Mike's World 2

Mike's World 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 468
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Arcades Reloaded

Mike's World 2, dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Süper Mario'ya benzerliği ile dikkat çeken eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur.

Mike's World 2, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur. Süper Mario'ya benzerliği ile dikkatleri çeken ve oyuncuların beğenisini kazanan oyunun ikinci versiyonu yeni çıkmış olmasına rağmen pek çok kişi tarafından indirilerek oynanmaya başladı bile.

Mike karakteri ile çıkacağınız yolculukta, önünüze çıkan kaplumbağaları ve salyangozları atlatmalı, tuğlalarına kullanarak boşlukların üzerinden geçmeli yada zıplamalı ve altınları toplamalısınız.

Renkli ve eğlenceli grafikleri sayesinde oynarken hiç sıkılmayacağınız bir oyun olan Mike's World ile çıkacağınız bu macera da karşınıza çıkan hiç bir canavarın yenilmesi imkansız değil. Bu nedenle korkusuzca oynayarak elinizden geldiği kadar çok altın toplamalısınız.

Yok etmeniz gereken bir çok düşman bulunan oyunda 75'ten fazla bölüm bulunuyor. Her birinde farklı heyecanlar sizi bekliyor. Oyunda karakterinizi rahatlıkla yöneterek istediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz. Grafikler dışında oyunda kullanılan ses efektleri de oldukça neşeli ve oyun deneyiminizi daha da keyiflendirecektir.

Oynanış açısından oldukça rahat bir oyun olan Mike's World 2'yi eğer oyunun ilk versiyonunu deneyerek beğendiyseniz yada aksiyon oyunları seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.