Minecraft Dungeons Mobile APK

Minecraft Dungeons Mobile APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,565
  • DOSYA BOYUTU 173 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dungeons

Minecraft herkesin sevdiği bir oyundur. Oyunun birçok modu ve birçok türü de bulunmaktadır. Bu oyunlar arasında Minecraft Dungeons da bulunmakta. 

Köylüleri kurtarmanın tek yolu düşmanları yenmek. Ancak ondan önce zindandan kurtulman ve bu mücadelede başarılı olman gerekmektedir. Sen de Minecraft'an sıkıldıysan ama aynı zamanda Minecraft oynamak istiyorsan eğer Minecraft Dungeons Mobile APK göz atabilir ve bir şans verebilirsin.

Minecraft Dungeons Mobile APK İndir 

Köylülerin kötü kişilerden kurtarmak için tek yapman gereken Zindandan çıkıp savaşmaktır ancak Hiçbir şey göründüğü kadar kolay değildir Bu nedenle zindandan çıkıp savaşmak istiyorsan ve köylüleri kurtarmak senin için bir görevse o halde bu oyun indirip savaşa hazır olabilirsin.

4 arkadaşa kadar savaşa bileceğin oyun köyleri kurtarmak için ekibin ile dövüşebilir ve bu eşsiz müdahale mücadele katılabilirsin. Ayrıca oyun ilerledikçe silah alabilir ve daha çok kendini gerçekleştirebilirsin. Aksiyon dolu bu macerada zindandan çıkıp köyleri kurtarmak oldukça heyecanlı gözüküyor.

Minecraft Dungeons mobile indirdiğinde bir zindanda olacaksın ve köylüleri kurtarman gerek. Köylüleri kurtarmak istiyorsan iyi düşünmen gerekiyor ama ilk önce zindandan kaç ve kötü kişilere karşı savaş.