Minigore 2: Zombies

Minigore 2: Zombies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,837
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mountain Sheep

Minigore 2: Zombies yüksek kaliteye sahip bir aksiyon oyunudur

Minigore 2: Zombies zombilerle dolu haritalarda hayatta kalma mücasdelesi verdiğiniz eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Minigore 2: Zombies'de Cossack General adlı baş kötünün zombi ordularına karşı heyecan dolu bir mücadeleye girişiyoruz. Oyundaki temel amacımız John Gore adlı kahramanımızın güneşli göller, mezarlıklar ve buzullar üzerindeki yolculuğunda ona yardımcı olmak. Bu iş için sayısız düşmanla karşılaşıyoruz ve bolca çatışma içerisine giriyoruz.

Minigore 2: Zombies oynanış olarak efsanevi bilgisayar oyunu Crimsonland'ı andıran bir yapıya sahip. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı kamera açısıyla yönetiyoruz ve silahlarımızı kullanarak dört bir yandan bize yaklaşan zombileri yok etmeye çalışıyoruz. Oyunda ilginç silah seçeneklerine sahibiz. Samuray kılıcı gibi silahlarla yakın mesafede yüksek hasar verebileceğmiz gibi makinalı tüfeklerle uzaktan düşmanlarımızın işini bitirebilmekteyiz.

Minigore 2: Zombies'te 20 farklı kahraman ile oyunu oynayabiliyoruz. 60 farklı türde düşmanın olduğu oyunda 7 bölüm sonu canavarı bizi bekliyor. Oyunda ilerledikçe kahramanımızı geliştirmemize ve yeni silahlar alarak silahları güçlendirmemize e imkan tanınmakta.