Mission Impossible: Rogue Nation

Mission Impossible: Rogue Nation

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 265
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glu Mobile

Mission Impossible: Rogue Nation bolca aksiyon içeren bir mobil oyundur

Mission Impossible: Rogue Nation 2015 yılında çekilen Görevimiz Tehlike filminin resmi mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Görevimiz Tehlike oyunu olan Mission Impossible: Rogue Nation'da gizli bir ajanı yönetiyoruz ve zorlu görevleri tammalamaya çalışıyoruzç Görevlerimiz arasında dünya çapında aranan kanun kaçaklarını yok etmek, yüksek güvenlikli yerlere sızmak, düşman üstlerini sabote etmek gibi tehlikeli görevler bulunmakta. Bu görevlerde kimi zaman gizli bir şekilde hareket ederken ve düşmanları uzun menzilli keskin nişancı tüfekleriyle yok etmeye çalışırken kimi zaman sıcak çatışmaya giriyoruz.

Mission Impossible: Rogue Nation'da oyunculara birçok farklı silah ve ekipman seçeneği sunuluyor. Görevlerden kazanacağınız parayla keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler ve ağır silahları satın alabiliyorsunuz ve geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca çelik yelekler, ilk yardım çantaları, fırlatılabilen bıçaklar gibi ekipmanları da kullanabilmekteyiz.

Mission Impossible: Rogue Nation'ın FPS ve TPS türlerinin karışımı şeklinde bir aksiyon oyunu olduğu söylenebilir. Oyunda siperlerin arkasında saklanırken 3. şahıs bakış açısı, nişan alırken 1. şahıs bakış açısı kullanılıyor. Oyunun grafikleri yüksek kaliteye sahip.