Monsters Rampage

Monsters Rampage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 124
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici STeam Games

Monsters Rampage bol aksiyon dolu bir Android oyunudur

Monsters Rampage bolca aksiyonu kullanıcılara ücretsiz olarak sunan eğlenceli bir Android oyunudur.

Pacific Rim filmi temel alınarak geliştirilmiş olan Monsters Rampage'nin hikayesi 2025 yılında geçmektedir. 2025 yılında insanların yaşadığı şehirler farklı boyutlardan gelerek dünyayı istila etmeyi amaçlayan devasa canavarlar tarafından saldırıya uğramıştır. Pasifik okyanusunun tabanındaki geçitten dünyaya akın eden bu canavarlar inanılmaz güçlere sahiptirler ve insanlığı savunan ordular bu canavarlara karşı bütün güçleriyle savaşmaktadırlar.

İşte bu savaşta biz de bu devasa yaratıkların kontrolünü ele alarak dünya güçlerine karşı kudretimizi gösteriyoruz. Monsters Rampage'da bombardıman uçakları, füzeler ve helikopterler üzerimize saldırırken hayatta kalmalı ve bütün gücümüzle savaşmalıyız. Oyunda kontrol ettiğimiz canavarın farklı yetenekleri bulunmakta. Yumruk atma, itekleme ve hatta lazer ışınları ile saldırma gibi yeteneklerimizin olduğu oyun farklı canavar tiplerini kontrol etmemize de izin veriyor.

Klasik atari oyunlarının renkli 2 boyutlu grafiklerine sahip olan oyun görsel olarak tamin edici bir yapıda. Oyun ileo ldukça uyumlu olan ses efektleri de oyunu daha eğlenceli kılmakta.