Motorbike Riding Tips

Motorbike Riding Tips

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 496
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fatboy Studios Ltd

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz motor sürmek için ipuçları uygulaması.

Motor kullanmak bir zevk meselesi. Kimisi çok yorucu ve tehlikeli buluyorken, kimisi için de bir tutku. Motorla yolculuk yapmak aynı anda hem çok zevkli hem de tehlikeli olabilir. İşte bu tehlikeleri olabildiğinde ortadan kaldırmak için çeşitli önlemler almak bizim elimizde. Motorbike Riding Tips tam da bu amaç için geliştirilmiş bir uygulama.

Motor sürmeye yeni başlıyor ya da çoktandır kullanıyor olabilirsiniz. Yine de bu uygulamayı faydalı bulacağınıza eminim. Çünkü içerisinde motor kullanmakla ilgili çok çeşitli ipuçları bulunuyor. Bunlar hem sizin daha güvenli hem de daha zevkli bir sürüş keyfi yaşamanız için verilen bilgiler.

Motora hazırlıktan, motor üzerinde kullanmanız gereken ekipmana, motorunuzu tanıma sürecinden temel motor kontrol tekniklerine, trafikte nasıl davranmanız gerektiğinden tehlikeli durumlarda ne yapmanız gerektiğine kadar bir çok bilgi barındıran bu uygulama, her motorcunun Android cihazında bulunması gereken bir uygulama.

Eğer siz de motor kullanmanın temellerini öğrenmek istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, ya da motorunuz ile uzun bir yola çıkmak istiyor fakat yolda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.