MP3 WAV Studio

MP3 WAV Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,103
  • DOSYA BOYUTU 11.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Newera Software Technology Inc

MP3 WAV Studio ses dosyalarınızı dinleyebileceğiniz, dönüştürebileceğiniz, disklere yazdırabileceğiniz ve ses cd'lerini bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

MP3 WAV Studio ses dosyalarınız için gerekli tüm araçları içerisinde barındıran başarılı bir yazılımdır. MP3 WAV Studio ile ses formatları arasında dönüştürme, müzik CD'leri oluşturma, müzik dosyalarını çalma ve müzik CD'lerini bilgisayarınıza kaydetme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Program sade ve kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Winamp'ı andıran arayüzü üzerinde kendinize özgü çalma listelerini kolayca oluşturabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz zaman bu listeleri açarak kaldığınız yerden müziklerinizi dinlemeye devam edebilirsiniz.

Müzik CD'lerinde bulunan ses dosyalarını bilgisayarınıza MP3, WMA, WAV ve OGG formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar isterlerse müzik dosyalarını dönüştürme işlemleri veya CD'den bilgisayara kaydetme sırasında gelişmiş ses ayarlarını istedikleri gibi düzenleyebilirler.

Albüm, sanatçı, müzik türü gibi bilgiler elle girilebileceği ve düzenlenebileceği gibi internet üzerinde yer alan çevrimiçi veritabanı üzerinde de aratılabilir.

MP3 WAV Studio ile kendi müzik CD'lerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken CD'ye yazdırmak istediğini şarkıları sürükle bırak yöntemi yardımıyla programın içerisine aktardıktan sonra, yazma metodunu seçerek işlemi başlatmak.

Son olarak programın ses dosyası dönüştürücü özelliği sayesinde WMA, WAV, AVI, OGG, MP3, MP2, MP1, MPEG, MPC, MP + ve VOX formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Program toplu dönüştürme desteğine de sahip olduğu için aynı anda birden çok dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak müzik ve ses dosyalarıyla uğraşıyorsanız, aynı anda birden çok özelliği sizlere birarada sunan MP3 WAV Studio'yu denemenizi öneririm.