MP4 Converter

MP4 Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 144,167
  • DOSYA BOYUTU 23.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tomabo

MP4 Converter, farklı formatlarda kaydettiğiniz videolarını MP4 dönüştürme işlemi için kullanabileceğiniz bir programdır.

MP4 Converter, basit ve ufak boyutlu bir video dönüştürme işlemi için kullanılabilecek MP4 dönüştürme programı olarak kullanılabilmektedir.

MP4 dönüştürme aracı, videoları MP4, H.264, 3GP, 3G2, FLV, SWF, AVI, MPG, VOB, WMV, MOV, H.263, XviD, GIF ve daha çok sayıda formata dönüştürmenizi sağlar. Bu yazılım sayesine videolarınızı, mobil cihazlarınızda oynatılacak formata dönüştürebilirsiniz. iPhone, iPad, iPod, Android, BlackBerry, PSP, Cell Phone gibi cihazlarınızda istediğiniz videoyu bu programla izleyebileceksiniz.

Bu program, ses parçalarını ayıklayarak MP3, AAC, AC3, WAV, WMA, AMR, zil sesi ya da diğer popüler ses formatları olarak kaydedebilir. İleri düzey kullanıcılar için tamamen özelleştirilebilir çıkış biçimi ayarları da bulunan programda eşsiz düzenleme özellikleriyle video ile sesi ayırabilir, çıkış dosyasının boyutunu sınırlandırabilir, video kırpabilir, ses parçalarının yerini değiştirebilirsiniz.

Sürükle ve bırak özeliğini destekler. Windows Explorer eklentisini de desteklediğinden, menüye eklenecek bir dönüştür butonu sayesinde herhangi bir videoyu tek tıklama ile dönüştürmeniz mümkündür.

Videolarda MP4 dönüştürme nasıl yapılır?

Farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydettiğiniz videoları MP4 dönüştürme işlemine tabi tutmak için öncelikle bu programı bilgisayarınıza kurmalısınız. İlk iş olarak MP4 converter indir tuşuna basarak, dosyayı bilgisayarınıza indirmelisiniz.

İndirilen dosyaya çift tıklamak suretiyle programı bilgisayarınıza kurmalısınız. Bunun için inen dosyaya çift tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında karşınıza çıkan kurulum ekranında ileri ileri diyerek, kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kurulum işlemi bittikten sonra bilgisayarınıza yüklenen programa çift tıklamak suretiyle açmalısınız.

MP4 Converter programı çalıştığında, karşınıza çıkan ekrandan ilk olarak dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçmelisiniz. Hangi videoyu çevirmek istiyorsanız, seçtikten sonra dönüştür tuşuna basarak, dönüştürme işlemini beklemelisiniz. Bittiğinde MP4 formatındaki videonuzu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.