Mr Bean - Around the World

Mr Bean - Around the World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 342
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Endemol Games

Mr Bean - Around the World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Mr Bean - Around the World beyaz perdenin komik kahramanı Mr Bean'i mobil cihazlarımıza taşıyan ve bize eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Mr Bean oyunu olan Mr Bean - Around the World'de ev sahibi Mrs Wicket'ten kaçmakta olan kahramanımızın maceralarına tanık oluyoruz. Kahramanımız ev kirasını yatırmak için biraz geç kalınca Mrs Wicket kahramanımızın peşine düşüyor ve dünya çapındaki kaçış maceramız başlıyor. Bu kaçış macerası boyunca Meksika, Hindistan ve Amerika gibi çeşitli ülkeleri ziyaret ederken bolca aksiyon yaşıyoruz.

Mr Bean - Around the World'da temel olarak Mrs Wicket bizi sürekli kovalarken ondan kaçıyoruz. Bu esnada ekrandaki altın fasülyeleri toplayarak ek puan kazanabilmekteyiz. Ayrıca yolumuz üzerinde karşımıza çıkan fırsatları değerlendirerek geçici olarka karmaşa yaratabiliyor ve Mrs Wicket'i yavaşlatabiliyoruz. Bunun yanında araca atlayarak hızlı bir şekilde Mrs Wicket'ten bir süreliğine de olsa kaçabiliyoruz.

Mr Bean - Around the World'deki bölümlerde Mr Bean'in oyuncak ayısı Teddy gizlenmiş halde. Bu ayıcığı bularak farklı ödüller kazanabilirsiniz.