Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 224
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Telltale Games

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, popüler hacker dizisinin Android cihazlara uyarlanmış resmi oyunu.

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, ülkemizde de büyük ilgi gören psikolojik gerilim-dram türündeki hacker dizisinin resmi mobil oyunu. Android platformunda ücretli olarak indirilmeye açılan oyun dizinin ilk sezonu üzerine kurulmuş. Diziyi takip ediyorsanız kesinlikle indirmelisiniz.

Mobil platformda The Walking Dead serileriyle karşımıza çıkan Telltale Games imzasını taşıyan Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, adından da tahmin edeceğiniz üzere dizinin oyuncularının yer aldığı onlarla etkileşime girebildiğiniz, dizinin ilerleyişine göre hazırlanmış resmi nitelikli oyun.

Dünyanın en büyük siber suçunu işlemiş siyah şapkalı bir hacker’ın telefonunu kaza eseri bulup telefon üzerinden mesajlar alıp gönderdiğiniz oyunda yaptığınız tek şey anlık mesajlaşmak. Dizide gördüğünüz tüm karakterlerle bu yolla iletişim kuruyorsunuz.

Oyunun güzel yanı kurduğunuz diyaloglar hikayenin ilerleyişini doğrudan etkiliyor. Yani birden fazla son görebileceğiniz oyunlar arasında. Öte yandan oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız yok. Veriler bir kere indirildikten sonra çevrimdışı oynamanın keyfini çıkartabiliyorsunuz. Oyun ücretli olduğundan satın alım ve reklam da içermiyor.