My Talking Tom 2 APK

My Talking Tom 2 APK

kullanıcı

My Talking Tom 2 APK Android oyununda konuşan kedi Tom'la eğlenceli oyunlar sizi bekliyor. Benim Konuşan Tom'um 2 oyunu oynaması ücretsizdir.

My Talking Tom 2 APK kısa adıyla Tom um 2 APK, milyonların sevgilisi konuşan kedinin yeni maceralarını konu alan ücretsiz mobil oyun.

Tom'um 2 APK Özellikleri

  • Android ve iOS sürüm,
  • Eğlenceli oynanış,
  • Görsel efektler,
  • Eğlenceli yapı,
  • Birbirinden farklı görevler,
  • Eşsiz grafik açıları,

Tom'um 2 APK İndir

İlk olarak Android platformunda indirilebilir olan Benim Konuşan Tom’um 2 oyununda popüler kedimiz yeni alışkanlıklar kazanmış, yeni oyuncaklar ve arkadaşlıklar edinmiş olarak karşımıza çıkıyor. Popüler kedi, her zamanki sevimliliğiyle bizi bizden alıyor.

Mobil platformda 1 milyar indirmeye ulaşan ve seri haline gelen tek kedi oyunu My Talking Tom Türkçe adıyla Benim Konuşan Tom’un ikinci oyunu uzun bir zamanın ardından bizlerle.

Çocuklar kadar kedileri seven yetişkinlerin de ilgi gösterdiği oyunun yenisinde hem grafikler daha iyi hale getirilmiş, hem karakterimizin animasyonları geliştirilmiş, hem de içerik tarafında eklemeler (yeni mini oyunlar, yeni yiyecekler, yeni kıyafetler, yeni eşyalar, yeni karakterler) yapılmış. Yeni Konuşan Tom oyununun güzel bir yanı da; kedimiz büyümüş şekilde değil, bebek olarak; haliyle çok daha sevimli bir yüzle bizleri karşılıyor.

Tom’la oynamak artık çok daha keyifli çünkü, onu dilediğinizce hareket ettirebiliyorsunuz. İster hareket ettirin, ister döndürün, ister bırakın, ister atın, isterseniz de tuvalete, banyoya, yatağa veya uçağına yerleştirin… Onunla oynamak her zamankinden eğlenceli.

Benim Konuşan Tom’um 2 oyununda Tom’un yeni uçağıyla tanışıyoruz. Evet, Tom artık kıyafetlerini almak, evini dekore etmek, yeni yiyecekler almak, yepyeni arkadaşlıklar edinmek için kendi özel uçağına atlıyor ve dünyayı dolaşıyor. Arkadaş demişken, Tom’un arkadaşları da onun kadar sevimli ve eğlenceli. Tom gibi arkadaşlarıyla da oyunlar oynayabiliyorsunuz.

Tom’un sahip olduğu oyuncakların da sayısı artmış. Salıncak, basketbol, trambolin, kum torbası ile vakit geçirmeyi seviyor. Kendini iyi hissetmediği, hastalandığı zaman da banyosunda çabuk ve kolay hazırlanabilir kürlerle dolu ilaç dolabını açıp iyileştiriyorsunuz.

Cupid Tom, Easy Squeezy, Totem Blas, Ice Smash ve daha onlarca mini oyun bulunuyor. Daha da güzeli Tom serisinde ilk defa bu oyunları tek başınıza değil, diğer oyuncularla birlikte oynuyorsunuz.