Naturpic Video to MP3

Naturpic Video to MP3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 700
  • DOSYA BOYUTU 9.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Video dosyalarınızı ses dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Naturpic Video to MP3 programı, elinizdeki video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürmek için hazırlanmış ücretsiz bir program ancak aynı zamanda video dosyalarını diğer video dosyası formatlarına da dönüştürebiliyor ve böylece iki yönlü dönüştürme işlemlerinde kullanılabilir hale geliyor. Ayrıca, tüm codec paketleri programın içerisinde tanımlı olarak geldiği için bilgisayarınıza bir sürü codec paketi yüklemenize de gerek kalmıyor.

Programın desteklediği dosya formatları arasında AAC, 3GP, APE, AVI, M4A, MP3, MP4, F4V, OGG, FLV, MKV, MOV, VOB, WMA ve WMV yer alıyor. Böylece hiç sorun yaşamadan dönüşüm işleminizi format düşünmeksizin tamamlayabiliyorsunuz. Diğer cihazlarınızda da görüntülemek istediğiniz videolarınızı böylece uygun formatlara dönüştürebilir, ayrıca onları dinlemek isterseniz yine sadece ses dosyaları olarak elde edebilirsiniz.

Ses dosyalarının video dosyalarından çok daha az yer kapladığını düşünürseniz, özellikle elinizde bulunan dil öğrenme videoları gibi videoları ses dosyası haline dönüştürmeniz ve cihazlarınıza yüklemeniz çok daha kolay hale gelecektir.