Navy Gunner Shoot War 3D

Navy Gunner Shoot War 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Action Games 2015

Navy Gunner Shoot War 3D'de saldırıda bulunan düşman birimlerini yıkıcı silahlarla yok etmeye çalışıyoruz.

Navy Gunner Shoot War 3D, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir donanma savaşı oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunun aksiyon dozu yüksek olsa da grafik kalitesi disiplininde ne yazık ki sınıfta kalıyor.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza üç boyutlu fakat kalitesiz grafiklerle donatılmış bir arayüz çıkıyor. Gemilerin, düşman birimlerinin ve silahların daha detaylı olmalarını isterdik. Görsel şoku atlattıktan sonra oyuna geçiyoruz.

Açıkçası oyun deneyimi olarak Navy Gunner Shoot War 3D epey zengin. Bombardımandan tutun da makineli silah saldırılarına kadar uzanan farklı türden yıkıcı güce sahibiz. Elbette bunları doğru zamanlamayla kullanmak önemli.

Oyunda kullanılan kontroller bu tarz bir oyun için iyi tasarlanmış. Zorlanmadan silahlar arasında geçiş yapabiliyor ve nişan alıp ateş edebiliyoruz. Nihai amacımız ise gemi güvertelerinde bulunan askerleri yok etmek. Daha iyi grafiklere sahip olsaydı kesinlikle üst sıralara oynardı fakat bu haliylele de keif vermeyi bir şekilde başarıyor.