Neon FM

Neon FM

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 74
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unit-e Global

Neon FM, Android telefonda tek başınıza veya online oynayabildiğiniz müzik oyunu.

Neon FM, Android telefonunuzda hem tek başınıza hem de online olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz müzik oyunu. Popüler parçaları notları temsil eden renkli butonlara dokunarak çalmaya çalışıyorsunuz. Arşiv oldukça geniş ve her hafta birkaç popüler şarkıyı ücretsiz olarak çalmanıza izin veriliyor.

130’un üzerinde lisanslı, çoğu bilindik şarkılardan oluşan müzik arşivine sahip, müziğin ritmine göre hızınızı ayarlamanızı isteyen eğlenceli bir Neon FM. Müzik dinlemeyi, çalmayı seviyorsanız her an açıp oynayabileceğiniz bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Trap, Electro House, Trance, Future Bass ve daha birçok müzik türünü içeren oyunda diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak çalıyorsunuz. Ekranın altında sıralı tuşlara müziğin ritmine göre ve doğru olarak dokunmanız gerekiyor. Notalara tam zamanında, hata yapmadan basmanız durumunda ekstra puan alıyorsunuz. Ne kadar hızlı olduğunuzu, zorluk düzeyini, puanınızı sol tarafta görüyorsunuz. Sonraki seviyeye geçmek için gerekli olan puanı ve rakibinizi de sağ tarafta görüyorsunuz.