Ninja Arashi APK

Ninja Arashi APK

kullanıcı

Ninja Arashi APK Android ninja oyunları arasında oldukça popüler. Platform ve RPG öğelerini barındıran ninja oyunu karanlık temasıyla dikkat çekiyor.

Ninja Arashi APK, karanlık temalı ninja oyunu olarak Android platformunda yerini alıyor. Platform ve rpg öğelerini birleştiren yapımda oğlu şeytani güçler tarafından kaçırılmış bir ninjanın yerine geçiyoruz. Tuzakların yanında kötülerin başı Orochi’yi korumak için yemin etmiş düşmanlarla karşı karşıya geliyoruz.

Ninja Arashi APK İndir

3 farklı haritada 40’ın üzerinde bölüm sunan platform oyununda yüzünü göremediğimiz bir ninjayı kontrol ediyoruz. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan ninjamız birçok ölümcül silahı ustalıkla kullanabilmesinin yanında akrobatik hareketler yaparak tuzaklardan sıyrılabiliyor. Hareketli ve durağan onlarca engeli geride bırakıp oğluna kavuşmak için Orochi ile yüz yüze gelen ninjamızın yeteneklerini geliştirebiliyor, kostümünü değiştirebiliyoruz.

Usta bir ninja olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görmek ister misiniz? En iyi Android ninja oyunlarından Ninja Arashi oynayın. Black Panther tarafından ücretsiz olarak yayınlanan Ninja Arashi’de oğlunu şeytan Orochi’nin pençelerinden kurtarmaya kararlı usta br ninja olan Arashi’yi kontrol ediyorsunuz. Çeşitli ölümcül ninja silahlarıyla donanmış olarak çeşitli seviyelerde tehlikeli alanlar ve engelere sürükleniyorsunuz. Bu, dönen testereler, mızrak ve sivri uçlu tuzaklar, çok yönlü platformlar ve sayısız devriye görevlisi gibi harita tehlikelerini içeriyor. Ninja Arashi, bu zorlukların üstesinden gelmek için fazlasıyla yetenekli.

Ninja Arashi, bölümleri geçme noktasında etkinizi artırmanıza olanak tanıyan bir yetenek geliştirme sistemi sunuyor. Düşmanları ölümcül bir doğrulukla kesmek için shuriken ve kodachi gibi sayısız ninja silahının kilidini açabilirsiniz. Bölümlerde ilerledikçe, ninjitsunuzu daha da geliştirmek için farklı becerilerin kilidini açıyorsunuz. Hangi becerilerin oyun tarzınıza uygun olduğunu kontrol edebilir ve puanlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Arashi’nin farklı kostümleri de mevcut. Düşmanlara korku salmak için Arashi’nin silahlarını özelleştirin ve yükseltin. Oğlunuzu Orochi’nin ellerinden kurtarmak için destansı bir maceraya atılın.

  • Oynanabilir 45 bölümden oluşan 3 farklı harita
  • Kolay hareket kontrolü
  • Güzel yüksek kalitede grafikleri keşfedin.
  • Gölge silüet sanat stili
  • Karakterin becerilerini yükseltin.
  • Kostüm satın alın.
  • Zorlu savaşlarla kendinize meydan okuyun.
  • Usta bir ninja olun!